• banner 101c
  • banner 101b
  • banner 101d

O Firmie

Jesteśmy profesjonalną firmą oferującą  piaskowanie,  zabezpieczenia antykorozyjne oraz zabezpieczenia ognioochronne, będącą w zakresie świadczonych usług liderem na rynku lokalnym.  Firma powstała na bazie doświadczeń zdobytych przez jej twórców na rynku norweskim.  Firma rozwija się dynamicznie, sukcesywnie wzrasta lista naszych klientów.


Podstawą naszej działalności jest czyszczenie strumieniowo-ścierne i zabezpieczenia antykorozyjne konstrukcji stalowych.

Specjalizujemy się w kompleksowej antykorozji  konstrukcji stalowych, zbiorników, konstrukcji betonowych itp.
Dzięki szerokiej ofercie naszych usług, umiarkowanym cenom i dotrzymywaniu terminów zdobyliśmy uznanie dużych firm jak również klientów detalicznych.

Chcąc sprostać oczekiwaniom, jakie stawiają nam klienci usługi świadczymy  na terenie województwa lubelskiego. 

Posiadamy dobrze wyposażone i rozbudowane zaplecze warsztatowo-techniczne , dzięki czemu mamy możliwość piaskowania  i malowania i w bardzo korzystnych cenach.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy oraz do obejrzenia galerii zdjęć wykonanych przez nas prac.

 

Oferta:

- piaskowanie

- czyszczenie strumieniowo- ścierne

- powłoki ogniochronne

- malowanie konstrukcji stalowych

- wynajem piaskarek

Nazywam się Sławomir Warszawski i zajmuję się piaskowanie lublin i okolicach od 10 lat. Wyróżniam się od innych tym że swoją pracę wykonuję bardzo dokładnie za rozsądną cenę. Jednym z częstszych elementów z którymi mam  kontakt jest piaskowanie felg lublin ale jeśli masz coś innego to zadzwoń a na pewno się dogadamy. Bardzo często poznaje wielbicieli starych motocykli lublin. Moi klienci zawszę są zadowoleni i wracają do mnie. Od czasu do czasu trafiają się koneserzy starych maszyn i wtedy bardzo często piaskowanie silników lublin  które po tym wyglądają jak nowe. Serdecznie zapraszam do mnie a na pewno będziesz zadowolony.

Kontakt

WA-WA Sławomir Warszawski
Smugi 66 , 21-002 Jastków

tel. 606 415 964
NIP 7131183594
Regon 431599180

wa-wa.com.pl

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dareks - bramy , ogrodzenia

Dareks - kute ogrodzenia, kute bramy, kute balustradyFirma wykonuje kute bramy, kute ogrodzenia, kute balustrady wewnętrzne i zewnętrzne
www.dareks.com.pl

Bud-mix posadzki mixokretem

Dareks - kute ogrodzenia, kute bramy, kute balustradyFirma wykonuje posadzki mixokretem i tynki maszynowo
www.bud-mix.info

Geodeta

Geodezja Usługi Piotr TomasiakGeodezja Usługi Piotr Tomasiak - usługi geodezyjne
www.geodezja-naleczow.pl/