• banner 101c
  • banner 101b
  • banner 101d

Pewnego dnia przyjechał do nas klient i powiedział że ma stary motocykl który trzeba odrestaurować i przywrócić jego dawny blask. Na początku trzeba było rozebrać motocykl na najmniejsze elementy i odpowiednio je posegregować. Silnik został oddany do profesjonalnego mechanika żeby mógł go odpowiednio przygotować do odpalenia po kilku latach przerwy. Wszystkie elementy metalowe trzeba było piaskowanie lublin żeby pozbyć się  rdzy oraz innych zanieczyszczeń.

 

Piaskowanie lublin

Piaskowane jest najlepszą metodą do oczyszczania zabrudzonych powierzchni metalowych i nie tylko. Tak przygotowany materiał należy jak najszybciej pomalować, najlepiej proszkowo ponieważ efekt jest zadowalający przy czym farba trzyma się bardzo długo. Wszystkie elementy aluminiowe typu: silnik, piasty, klamki sprzęgła należy szkiełkowanie lublin, dziki temu aluminiowe elementy będą wyglądać jak nowe co jest ważne w odrestaurowaniu motocykla. Gdy wszystkie elementy były  gotowe wystarczyło je poskładać i wsiadać na motocykl. Po tym wszystkim odrestaurowany motor wyglądał jak nowy.

Kontakt

WA-WA Sławomir Warszawski
Smugi 66 , 21-002 Jastków

tel. 606 415 964
NIP 7131183594
Regon 431599180

wa-wa.com.pl

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dareks - bramy , ogrodzenia

Dareks - kute ogrodzenia, kute bramy, kute balustradyFirma wykonuje kute bramy, kute ogrodzenia, kute balustrady wewnętrzne i zewnętrzne
www.dareks.com.pl

Bud-mix posadzki mixokretem

Dareks - kute ogrodzenia, kute bramy, kute balustradyFirma wykonuje posadzki mixokretem i tynki maszynowo
www.bud-mix.info

Geodeta

Geodezja Usługi Piotr TomasiakGeodezja Usługi Piotr Tomasiak - usługi geodezyjne
www.geodezja-naleczow.pl/