• banner 101c
  • banner 101b
  • banner 101d

Blog

Pewnego dnia przyjechał do nas klient i powiedział że ma stary motocykl który trzeba odrestaurować i przywrócić jego dawny blask. Na początku trzeba było rozebrać motocykl na najmniejsze elementy i odpowiednio je posegregować. Silnik został oddany do profesjonalnego mechanika żeby mógł go odpowiednio przygotować do odpalenia po kilku latach przerwy. Wszystkie elementy metalowe trzeba było piaskowanie lublin żeby pozbyć się  rdzy oraz innych zanieczyszczeń.

Czytaj więcej: Piaskowanie motocykla lublin

Aby  twój stary motocykl lublin wyglądał jak nowy należy go piaskowanie lublin a następnie oddać do malowanie lublin w odpowiednie ręce, oczywiście piaskowanie felg lublin też musi być aby nasz motocykl mógł ładnie wyglądać. Wszystkie aluminiowe elementy należy szkiełkowanie lublin aby nadać  im ich dawny blask. Dzięki takiemu piaskowanie lublin i malowanie lublin wiele motocykli wyremontowałem co świadczy o moim doświadczeniu .

Czytaj więcej: Szkiełkowanie lublin

Kontakt

WA-WA Sławomir Warszawski
Smugi 66 , 21-002 Jastków

tel. 606 415 964
NIP 7131183594
Regon 431599180

wa-wa.com.pl

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dareks - bramy , ogrodzenia

Dareks - kute ogrodzenia, kute bramy, kute balustradyFirma wykonuje kute bramy, kute ogrodzenia, kute balustrady wewnętrzne i zewnętrzne
www.dareks.com.pl

Bud-mix posadzki mixokretem

Dareks - kute ogrodzenia, kute bramy, kute balustradyFirma wykonuje posadzki mixokretem i tynki maszynowo
www.bud-mix.info

Geodeta

Geodezja Usługi Piotr TomasiakGeodezja Usługi Piotr Tomasiak - usługi geodezyjne
www.geodezja-naleczow.pl/